Szeretitek a biciklizést, de nem vágytok vizes, koszos és sáros ruhákra? A P2R MUDMAN 80 sárvédő a tökéletes megoldás, megbízható védelmet biztosítva.
- Két anyag kombinációjával készült: TPE/PP (termoplasztikus elasztomerek / polipropilén), ami rendkívül alacsony súlyt, valamint kivételes rugalmasságot és tartósságot biztosít minden körülmény között.
- A sárvédő kialakítása, puha szélekkel (a szürke anyag technikai jellemzője), maximális védelmet nyújt a kerékpáros kezének a nem kívánt vágások ellen a használat során, valamint védi a kerékpár vázát a karcolásoktól a sárvédő felszerelése / eltávolítása közben.
- Akár nyári forróságban, akár téli hidegben biciklizel, mindig kiválóan védve vagy a fröccsenő sártól, víztől és egyéb szennyeződésektől.
- A QR szorítóbilincs a kerékpár nyeregcsőre egyszerű és gyors felszerelést biztosít, és lehetőséget ad a sárvédő magasságának és dőlésszögének független, kétszeres beállítására.
- A szorítóbilincs átmérője lehetővé teszi a sárvédő felszerelését szinte minden típusú és méretű nyeregcsőre, akár 34,9 mm átmérőig.
TULAJDONSÁGOK:
- Két anyag kombinációjából készült: TPE/PP
- Quick-release rögzítés a kerékpár nyeregcsövére
- 27,5″ – 29" kerékméretű biciklikhez alkalmas
- 3,0″ szélességű gumikhoz használható
- Nyeregcsövekhez, maximum 34,9 mm átmérőig
RÉSZLETEK:
- Teljes hossz: 610 mm
- Teljes szélesség: 103 mm
- Súly: 450 g
CSOMAGOLÁS: P2R címkével ellátott
Új hozzászólás